KURUMSAL

Hakkımızda

VIP Özel Ambulans ve Cenaze Hizmetleri olarak yılların birikimi ve en kalifiyeli personeller ile sizlere hizmet vermekteyiz. Cenaze nakil işlemlerin de herhangi bir sınır tanımıyoruz, çünkü bizler sadece şehir içi ve şehirlerarası değil aynı zamanda da uluslararası cenaze nakil işlemide gerçekleştiriyoruz. Bu süreç içerisin de internet sitemiz üzerinden birçok bilgileri vermekteyiz, cenaze nakli alanında hava yolları kara yolları, şehir içi, şehirler arası ve uluslararası şeklinde ilgili menülerde bu detaylara yer vermekteyiz.

Nakil işlemimiz esnasında tüm gerekli kanuna uygun evrakları hazırlamakta ve ülkeler arası giriş çıkışlar için bu izinleri alarak sizlerin üzerinden büyük bir yükü almaktayız. Firmamıza 7/24 internet sitemiz üzerinde ki iletişim panelinden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz, ölümün ne zaman geleceği ve ne zaman çalışmalara başlayacağımız belli olmadığı için sizlere günün her saatinde destek vermekteyiz. İletişim telefon numaramızdan bizlere ulaşarak günün hangi saati olursa olsun kesinlikle bizleri aramaktan çekinmeyin. Dünyanın neresinde olursa olsun cenaze nakil işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ülkeler arası mesafeye göre uçakla en kısa süre içerisinde cenazenizi naklediyoruz ve sonrasında da defin işlemlerine geçiyoruz. Defin işlemlerinde de sizlere herhangi bir yük vermemekteyiz, üzerinden tüm bu yükü alarak en acılı gününüz de yanınızda olmaktayız.

Hangi dine ve mezhebe bağlı olduğunu belirtmeniz yeterlidir, sizlerin bilgilendirmesine göre o mezhebe ve dine uygun bir şekilde defin işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Telefonla bizlere ulaşarak kısa süre içerisinde cenaze naklini yaptıktan sonra VIP Özel Ambulans ve Cenaze Hizmetleri olarak defin işlemlerinde de sonuna kadar ilerlemekteyiz.

Sizlerin isteğine göre camiye ya da mezarlığa kadar cenazenizi naklediyoruz ve defin işlemlerine geçiyoruz. Aynı zamanda da bu süreç içerisinde cenaze yıkama ve kefenleme işlemlerini de sağlıyoruz. Böylelikle de sizlere kalan sadece misafirlerinizle vakit geçirmek onlarla ilgilenmek ve bu acılı gününüzde sizleri yalnız bırakmayan dostlarınıza zaman ayırmak olacaktır.

Şüphesiz ki her canlı ölümü tadacaktır ve o gün geldiğinde yakınları olarak büyük bir zorluk içerisinde olacaksınız, tüm bu yaşanan stres ve zorluk içerisinde bir de cenaze nakil ve defin işlemleriyle uğraşmak sizleri oldukça yoracak ve işin içinden çıkamaz bir hal içerisine gireceksiniz. Bu yüzden sizlere vereceğimiz destek sayesinde artık hiçbir işlem yapmadan, kanuni resmi evraklardan tutun defin işlemlerine kadar tüm çalışmaları bizler gerçekleştiriyoruz.

VIP Özel Ambulans ve Cenaze Hizmetleri olarak tüm dünyaya nakil ve defin hizmet vermekteyiz. Marka tescil belgesi, Acil ambulans uygunluk belgesi ve Özel İstanbul Hava ve Kara Ambulans, Cenaze Hizmetleri Kalite Belgesi gibi birçok belgelere sahibiz. Bu belgeler internet sitemizden kurumsal alanında var olan belgelerimiz menüsü içerisinde görüntüleyebilirsiniz, aynı zamanda da araçlarımız alanında da mevcut olan filomuzu görüntüleyebilir işimize verdiğimiz hassasiyeti algılayabilirsiniz. Sizlerin en acılı günün de yanınız da olmak ve üzerinizde ki bu yükü hafifletmek adına geniş filomuz ve personellerimiz ile yanınızdayız. Özel İstanbul Cenaze Hizmetleri yılların verdiği bilgi birikimi ile evraklarınızı en kısa süre içerisinde hazırlıyor defin işlemlerini de yine aynı hızla devam ettiriyoruz. Çünkü cenaze ne kadar erken kalkarsa o kadar hayırlıdır ve bu yüzden de bizler sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yaparak cenaze nakli ve defin işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Referanslarımız

Uygun fiyat, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti

VIP Özel Ambulans ve Cenaze Hizmetleri olarak en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Call Now ButtonTEKLİF İÇİN ARAYIN Scroll to Top