Cenaze Nakli

Özel İstanbul Cenaze Dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz. Cenaze sahiplerinin isteği doğrultusunda; cenaze hazırlanır ve bütün resmi işlemler yapılarak cenaze transferi yapılır.

Tüm cenaze nakil ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan firmamızdan fiyat bilgisi ve daha fazla detay almak için hemen arayınız!

Şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası cenaze nakil ihtiyacınızda mesafe gözetmeksizin yeni araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Cenazenin yıkanması, kefenlenmesi, yeşil örtü serilmesi vb. gibi işlemler ile birlikte cenaze defin işlemi sırasında gerekecek tüm malzemeleri firmamız karşılamaktadır.

Özel İstanbul Cenaze Hizmetleri firması olarak Türkiyedeki tüm illere ve yurtdışına hizmet etmekteyiz. Ankara şehir içi cenaze nakil hizmetimiz ile şehir içinde cenaze nakil ihtiyacınıza özel çözümler sunmaktayız. Şehirlerarası cenaze nakil ihtiyaçlarınızda ise deneyimli ve işinde uzman personellerimiz eşliğinde cenaze araçları ile şehirlerarası cenaze nakil hizmeti vermekteyiz. Geniş kapasiteli araçlarımızda cenaze yanında yakınları da bulunabilmektedir.

Uluslararası cenaze nakil hizmetimizi ise uçakla cenaze nakli şeklinde yapmaktayız. Cenazeyi IATA standartlarına uygun hale getirerek uçak ile cenaze nakli yapmaktayız. Firmamız uluslararası cenaze nakil işlemlerinizde gerekli olan evrakları sağlayarak işlemlerinizi güvenle tamamlamaktadır.
Cenaze defin işlemlerinizi firmamız yapmaktadır. Baştan sona cenazenizin tüm işlemleri ilgilenerek defin yapılacak noktaya cenazeyi teslim etmektedir.

Dünyanın her yerinden gönderilen cenazelerin ve gerekli evrakların havaalanından alınarak sahibinin istekleri doğrultusunda nakli ve defni yapılır.

Referanslarımız

Uygun fiyat, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti

VIP Özel Ambulans ve Cenaze Hizmetleri olarak en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Call Now ButtonTEKLİF İÇİN ARAYIN Scroll to Top